moje przemyślenia i poglądy na otaczający mnie światKategorie: Wszystkie | co w sieci piszczy? | humor | internet | ogólne | prywata | windows
RSS
poniedziałek, 12 lutego 2007
Blue Screen Of Death
Blue Screen Of Death (w skrócie BSOD) nie jest obcy żadnemu przeciętnemu użytkownikowi systemu Windows (MS). Jeśli zaś ktoś nie kojarzy tego "zjawiska" z nazwy, to napewno wie jak to wygląda. Oto klasyczny przykład:
 
 
Nawet Bill Gates ma z tym problemy ;) :
 
 
Widać ludzie mają ciekawe pomysły na wykorzystanie BSOD ;) :
 

15:06, klisiu.blox , windows
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 lutego 2007
Format!
Nareszcie :) Odświeżyłem trochę kompa formatując go :P Co za ulga, gdy nie trzeba długo czekać, aby wejść do XP-ka. Teraz pozostało mi jedynie zainstalować SP2 i jedziemy ;)
20:39, klisiu.blox , ogólne
Link Dodaj komentarz »
Sposób na zabicie czasu...
Jak przysłowiowo abić czas? To proste! Wejdź na stronę gryonline.wp.pl, kliknij na "zaloguj", jeśli masz pocztę na WP wpisujesz swój login i hasło, jeśli nie klikasz na "zarejestruj się", wypełniasz formularz. Po poprawnym wypełnieniu pól swoimi danymi wchodzimy jeszcze raz na gryonline.wp.pl i logujemy się. Wpisujemy swój nick oraz e-mail kontaktowy. Później wybieramy grę spośród wielu, wielu gier, które oferuje nam WP i "zabijamy" czas :)
12:21, klisiu.blox , ogólne
Link Dodaj komentarz »
Jak to jest z tym MBL?

25. grudnia 2006 roku zarejestrowałem się na MBL. Po jakimś czasie dołączyłem się do wielkiej polskiej wspólnoty MBL. Byłem w niej z miesiąc, lecz później mnie wywalili. Dlaczego? Sam nie znam na to pytanie odpowiedzi. Może AK mi na to pytanko udzieli odpowiedzi?

UPDATE: Już jestem z powrotem w polskiej wspólnocie MBL ;)

10:47, klisiu.blox , internet
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 lutego 2007
Ferie

Ferie - czas wolny dla ludzi kształcących się. W ciągu roku szkolnego średnio przed kompem spędzałem około 4-5 godzin dziennie. Myśląc o feriach, myślałem o nieustannym graniu na kompie i buszowaniu w sieci. A tu dupa. Starzy zamiast w ciągu roku szkolnego, to dali mi ograniczenie podczas ferii. Max 4 godzinki dziennie. Szczerze - dziś mi własnie mija 5 godzina korzystania z PC, ale przecież starsi o niczym nie wiedzą :P

Tak, czy siak skończy się tym, że w pojutrze (ewentualnie za 4 dni) będę siedział przy pececie całymi dniami, a rodzice nic nie będą na to mówić.

Dobra, kończę pisać tego posta, wyłączam kompa i idę z paczką znajomych połazić na dzielni. 

17:15, klisiu.blox , ogólne
Link Dodaj komentarz »